گلايه تند سيدجلال از امکانات پزشکي پرسپوليس

[ad_1]

گلايه تند سيدجلال از امکانات پزشکي پرسپوليس

خبرگزاري آريا – جلال حسيني مي گويد امکانات پزشکي تيمشان در حد صفر است.

به گزارش “ورزش سه”، سيد جلال حسيني پس از قهرماني پرسپوليس در سوپر جام در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: بازي سختي بود، مي دانستيم بازي اول هميشه دشوار خواهد بود. خوب تمرين کرده بوديم و در شرايط بدنسازي بوديم، تيم حريف هم بسيار جوان بود و دوندگي بالايي داشت اما خدا را شکر توانستيم جام را به هواداران تقديم کنيم.

کاپيتان پرسپوليس درباره غيبتش در اين بازي گفت: متاسفانه مصدوم هستم، مي دانيد امکانات پزشکي تيممان در حد صفر است، چند روزي است درد شديد دارم، روي مصدوميتم کار کرده ام اما فکر مي کنم بدتر شده است.

وي در ادامه افزود: ما يکسري مشکلات داريم که اميدواريم هرچه زودتر حل شود، ما بعد از بازي با ذوب آهن که اعتصاب کرديم، تاکنون دريافتي نداشته ايم، متاسفانه بعضي جاها مي نويسند که دريافتي داشته اند، اصلا اينچنين نيست، شرايط خوبي نيست و اميدوارم به پرسپوليس کمک بشود. ما مي بينيم الاهلي هر روز قدرتمندتر و با امکانات و تدارکات خيلي قوي، تجهيز مي شود اما ما مشکلات داريم، درباره درصد و عدد صحبت نمي کنيم.

وي در ادامه افزود: منتظريم که هرچه سريع تر يک تصميم گرفته شود و بخاطر هواداران ادامه مي دهيم، بحث اعتصاب نيست و اين که تمرين نکرديم يک نوع اعتراض است و نبايد با اعتصاب قاطي شود. ساعت ١٢ شب براي من نوبت ام آر آي گرفته اند که بايد تنها بروم، مطمئنا نمي رسم و بايد منتظر باشم تا فردا يا يک روز ديگر براي عکس بروم.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *