پیکر استاد عطاءالله بهمنش تشییع شد

[ad_1]

 

با حضور اهالی رسانه و پیشکسوتان؛

پیکر استاد عطاءالله بهمنش تشییع شد

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۴

 

عطاءالله بهمنش

 

عطاءالله بهمنش

 

مراسم تشییع پیکر پیشکسوت گزارشگری و خبرنگاری پیش از ظهر امروز با حضور اهالی ورزش و رسانه در ورزشگاه شهید شیرودی تهران برگزار شد.

به گزارش ستاره ها به نقل از مهر، عطاءالله بهمنش که در روز ۱۵ خردادماه سال جاری به علت سکته مغزی در بیمارستان بستری شده بود، شامگاه یکشنبه در سن ۹۴ سالگی به دیار باقی شتافت.

مراسم تشییع پیکر مرحوم بهمنش پیش از ظهر امروز با حضور جمعی از اهالی ورزش و رسانه در ورزشگاه شهید شیرودی تهران برگزار شد و پس از آخرین دور در زمین چمن شهید شیرودی که استاد در آن رویدادهای ورزشی زیادی را گزارش کرده بود، سپس  پیکر وی برای تدفین به قطعه نام آوران بهشت زهرا منتقل شد.

در مراسم تشییع استاد بهمنش بسیاری از چهره های ورزشی شامل مربیان، پیشکسوتان ورزش از جمله حمید استیلی، علیرضا حیدری، علی پروین، بیژن ذوالفقار نسب و … و اهالی رسانه حضور داشتند. چند پیشکسوت رسانه های ورزشی نیز در مورد خصوصیات اخلاقی و کار حرفه ای استاد بهمنش صحبت هایی را مطرح کردند.

بهمنش نویسندگی را از دی ماه ۱۳۳۰ در مجله ورزشی «نیرو و راستی» شروع کرد. او در سال‌های ۱۳۳۳ تا ۱۳۳۷ در نشریه امید ایران می‌نوشت و پس از آن نیز از نویسندگان اصلی هفته ‌نامه کیهان ورزشی و دنیای ورزش به شمار می‌آمد و با نشریاتی همچون روزنامه اطلاعات، گلبانگ، روزنامه ری، ایران ورزشی نیز همکاری داشت.

بیشترین فعالیت بهمنش در زمینه ورزش کشتی بوده است و او چند سال دبیر و نایب رئیس فدراسیون کشتی ایران بود.

 

 

 

 

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *