پشت‌ بام، مخفيگاه سارقان بود!

[ad_1]

            پشت‌ بام، مخفيگاه سارقان بود!

خبرگزاري آريا – رييس کلانتري 115 رازي از دستگيري دو سارق لوازم خودرو و کشف 21 دستگاه ECU کامپيوتر از مخفيگاه آنان خبر داد.

به گزارش سرويس حوادث جام نيـوز، سرهنگ مرتضي بيرانوند گفت: چندي پيش در پي دريافت خبري در خصوص تردد سارقان در يک مجتمع تجاري در خيابان هلال احمر و خريد و فروش اموال مسروقه، تيمي از عوامل کلانتري به محل اعزام و در بررسي‌هاي انجام شده مشخص شد که خبر دريافتي صحت داشته و افراد مشکوکي در اين مجتمع تجاري، تردد دارند.

وي با بيان اينکه اين افراد با تجمع در اتاقک پشت بام اقدام به فروش دستگاه ECU کامپيوتر خودرو کرده‌ بودند، تصريح کرد: با هماهنگي با مقام قضايي، تيمي از مأموران انتظامي براي دستگيري افراد به محل اعزام شده و در يک عمليات غافلگيرانه دو سارق را که در اتاقک مخفي شده بودند دستگير و به مقر انتظامي منتقل کردند.

رييس کلانتري 115 رازي با اشاره به انجام بازرسي از محل دستگيري اين افراد گفت: مأموران در بازرسي از مخفيگاه اين افراد، تعداد 21 دستگاه ECU کامپيوتر خودرو را کشف و ضبط کردند.

بيرانوند با اشاره به انجام بازجويي از متهمان گفت:‌ اين افراد پس از تشکيل پرونده، به همراه اموال مکشوفه تحويل پايگاه هشتم آگاهي تهران بزرگ شدند.
ايسنا
110

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *