فراراز چنگال داعش؛ آرزوي خواننده زن انگليسي

[ad_1]

فراراز چنگال داعش؛ آرزوي خواننده زن انگليسي

خبرگزاري آريا – گروه تروريستي داعش مانع فرار يک زن انگليسي و از اعضاي مهم خود به نام “بيوۀ سفيد پوست” از شهر رقه سوريه مي شود.
العالم – سوريه
به گزارش پايگاه خبري شبکه العالم رسانه هاي انگليسي اعلام کردند: “سالي جونز” خوانندۀ رپ که به داعش پيوسته و معروف به بيوۀ سفيد پوست است ، خواب بازگشت به زادگاهش را مي بيند ولي تروريست ها او را حبس کرده اند و مانع فرارش از شهر رقه مي شوند.
سالي جونز 49 ساله سال 2014 به رقه رفت و با يک تروريست انگليسي به نام جنيد حسين ازدواج کرد و مهمترين جذب کنندۀ زنان اروپائي براي داعش بود. حسين جنيد سال 2015 در حملۀ يک هواپيماي بدون سرنشين آمريکا کشته شد.
روزنامه ميرور از يک زن داعشي به نام عائشه نوشت: سالي جونز به فرماندهان داعش التماس مي کند که وي را به زادگاهش برگردانند ولي داعش درخواسته اش را ناديده مي گيرد.
عائشه در مصاحبه با شبکه اسکاي نيوز گفت: سالي جونز گريه مي کند و با التماس از داعش مي خواهد که وي را به انگليس بفرستد. جونز شوهرش را از دست داده است و يک بچه دارد.
رسانه هاي انگليس چندي پيش اعلام کردند که ” جوجو ” فرزند 11 سالۀ سالي جونز در چند درگيري مشارکت کرده و چند اسير را به صورت وحشيانه کشته است.
سالي جونز اهل منطقه چَتِم در شهر کِنت در جنوب شرق انگليس است و قبلاً نوازندۀ گيتار در گروه موسيقي رپ “کرانچ” بود و در فروشگاه لوازم آرايشي لوريال نيز کارمي کرد.
سازمان ملل متحد سال 2015 نام سالي جونز را به علت همکاري با يک گروه تروريستي در ليست تحريمهاي خود گنجاند.
سالي جونز در شبکه هاي اجتماعي اعلام کرده بود که “سر بُريدن مسيحيان با چاقوي لبه شکسته” يکي از آرزوهايش است!
گزارش ها حاکيست که نيروي هوائي انگليس سالي جونز را يکي از 20 هدف اصلي خود در حمله به رقه اعلام کرده است. 

 
   
جنيد حسين

 
سالي جونز و پسرش جوجو

 
جوجو

 
جوجو

 

214
 

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *