عارف: دولت برای عمل به وعده‌هایش تعهد داده

[ad_1]

به گزارش فرهنگ نیوز؛ محمدرضا عارف رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در حاشیه مراسم ترحیم سیدرضا نیری رئیس اسبق کمیته امداد که عصر امروز (سه‌شنبه 13 تیر) در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد، در جمع خبرنگاران، گفت: مرحوم نیری از چهره‌های خدوم بود که تمام عمر خود را در راه آرمان‌های امام‌خمینی(ره) گذاشت و در خدمت به محرومین نیز به موفقیت‌هایی بسیار دست پیدا کرد.

وی درباره تحولات اخیر منطقه اظهار داشت: این تحولات قابل پیش‌بینی بود و ما اعتقاد داریم که حق همواره پیروز است و پیروزی‌های اخیر دوستان ما در منطقه نویدبخش بسته شدن پرونده تروریست‌ها در منطقه ما خواهد بود.

رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در پاسخ به سوالی درباره انتخاب اعضای کابینه دولت دوازدهم، تصریح کرد: ما دیدارهایی را با دولت در این رابطه داشتیم و انتظار داریم که دولت دوم آقای روحانی از نظر توانایی‌ها پاسخگویی بهتری به مطالبات مردم داشته باشد.

عارف در همین راستا اضافه کرد: مطالبات مردم مشخص است و دولت به بر آورده کردن این مطالبات تعهد داده و ما هم برای محقق شدن آنها به خصوص جوان‌گرایی و اختصاص مسئولیت‌های مدیریتی به بانوان در کنار دولت هستیم.

 

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *