دليل بازي نکردن بازيگر مرد سرشناس در تلويزيون

[ad_1]

            دليل بازي نکردن بازيگر مرد سرشناس در تلويزيون

خبرگزاري آريا – يوسف تيموري که مدتي در سريال هاي تلويزيوني بازي نمي کرد، اين روزها سريال پنچري را روي آنتن دارد.

به گزارش جام نيوز، يوسف تيموري بازيگر سينما و تلويزيون؛ درباره چگونگي حضور دوباره خود در تلويزيون گفت: مدتي بنا به دلايل شخصي خارج از کشور بودم و به همين دليل زماني که در ايران حضور داشتم، فيلم سينمايي يا تله‌فيلم بازي مي‌کردم. در واقع فرصتي براي حضور طولاني‌مدت در آثار تلويزيوني نداشتم. تا اينکه به ايران برگشتم؛ ابتدا قرار بود «زير آسمان شهر» را کار کنيم که نشد و تصويربرداريسريال «پنچري» زودتر آغاز شد. به ‌تازگي بازي در فيلم سينمايي «پا تو کفش من نکن» را هم به پايان رساندم.

وي ادامه داد: در سريال «پنچري» نقش جواني را بازي مي‌کنم که مديرعامل يک شرکت است و قرار است بزودي ازدواج کند، اما به يک مشکل مالي برمي‌خورد و در مسير حل اين مشکل اتفاقاتي پيش مي‌آيد که قصه را پيش مي‌برد. حميد يک کاراکتر کاملاً جدي دارد.

تيموري در خصوص ارزيابي خود از جايگاه سريال‌هاي طنز شبانه در سال‌هاي اخير عنوان کرد: اميدوارم به روزهاي خوب سريال سازي در گذشته برگرديم. به هر حال مشکلات در اين مدت به مسائل مختلفي بستگي داشت. نبود بودجه لازم، نبود نويسندگان خوش‌ذوق و … باعث شد تا جاي خالي آثار طنز شبانه ديده شود. خوشبختانه اين روزها اتفاقات خوبي در بخش مديريتي و اجرا در تلويزيون در حال رخ دادن است. اميدوارم بزودي مشکلات برطرف شود و مردم بتوانند دوباره شاهد آثار باکيفيت باشند.

2024

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *