درخشان: با سرمربي گري نفت به فوتبال کمک کردم

[ad_1]

درخشان: با سرمربي گري نفت به فوتبال کمک کردم

خبرگزاري آريا – سرمربي نفت تهران با حضور در نشست خبري بعد از ديدار با پرسپوليس پاسخگوي سوالات خبرنگاران شد.

به گزارش “ورزش سه”، حميد درخشان سرمربي جديد نفت تهران با حضور در نشست خبري بعد از ديدار با پرسپوليس گفت: ما پذيرفته بوديم که امروز کار سختي مقابل پرسپوليس خواهيم داشت. ما مسئوليت اين تيم را قبول کرديم و کار سختي بود چرا که وضعيت اين تيم مشخص نبود که امسال مي‌تواند بازي کند يا نه. اين کار را کرديم که به فوتبال کشور کمک کنيم.

او افزود: ما مشکلات سختي را تحمل مي‌کنيم و اميدوارم باشگاه کمک کند و تيم جواني را راهي مسابقات کنيم. اين تيم را در عرض دو ساعت جمع کرديم. به جز يکي دو نفر بقيه زير ٢٣ سال بودند. من را اميدوار کردند که سرمايه‌هاي کشور باشند.

سرمربي جديد نفت تهران در پاسخ به اين سوال که آيا قبول دارد با پذيرش سرمربي گري نفت تهران ريسک بزرگي انجام داده، بيان کرد: ما هميشه شرايط خوبي نداريم. من سابقه زيادي دارم. در شهرداري تبريز، داماش گيلان و پرسوليس بودم. زماني به اين تيم‌ها رفتم که بحران داشتند. خيلي دوست داشتم از اول فصل به تيمي بروم و خودم آن تيم را ببندم. الان هم وقتي آمدم ١٢، ١٣ بازيکن حضور داشتند. من وقتي آمدم خواهش کردم ليست تيم را بدهند و بازيکنان مورد نيازم را بياورم. سرنوشت من اينطور بود که وسط کار بيايم.

وي در ادامه درباره آينده نفت تهران بيان کرد: تلاش ما اين است اول در ليگ برتر بمانيم. فاصله ما براي قهرماني در آسيا زياد است. حضور در مسابقات تجربه خوبي براي بازيکنان است. هدف ما کسب تجربه و ماندن در ليگ برتر است و براي فصل بعد تلاش مي کنيم.

او درباره نيامدن بازيکناني مانند پيام صادقيان بعد از جدايي علي کريمي گفت: ما اجباري براي کسي نداريم. فوتبال خانه خاله نيست. در فوتبال حرفه‌اي فرقي نمي‌کند چه کسي باشد. از کريمي هم تشکر مي‌کنم که براي تيم زحمت کشيد. معني ندارد که چه کسي بيايد و چه کسي برود. کساني را که بخواهم برميدارم. براي من قابل توجيه نيست که کسي نيامد. اين تيم هدفي دارد و هر کسي که در آن تيم است بايد کاملا در اختيار باشگاه باشد. تيم هزينه کرده و اجباري بر کسي نيست.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *