دام شيطاني براي دختر جوياي کار

[ad_1]

            دام شيطاني براي دختر جوياي کار

خبرگزاري آريا – دختر جوان که براي يافتن کار از طريق گروه تلگرامي فريب خورده و به تهران آمده بود، گمان نمي‌کرد در دامي شيطاني گرفتار شود.

به گزارش سرويس حوادث جام نيـوز، روز يکشنبه مردي با حضور در شعبه هفتم بازپرسي دادسراي جنايي تهران از ناپديد شدن دخترش خبر داد.

شاکي به قاضي مرشدلو گفت: دخترم قرار بود براي کار در شرکتي به تهران بيايد. زماني که با اوحرف زدم اعلام کرد که شرکت مورد نظر را يافته و مي‌رود با کارفرما حرف بزند تا شايد بتواند به‌عنوان نيروي خدماتي در آنجا کار کند. اگر با وي به توافق نرسد به خانه بازمي‌گردد. ساعاتي بعد با وي تماس گرفتيم اما پاسخگو نبود و تلفن همراهش خاموش بود. براي يافتن او به تهران آمديم و به هر جايي که گمان مي‌کرديم رفته باشد، سر زديم اما موفق به يافتن او نشديم. به همين خاطر شکايت کرديم تا شايد پليس ردي از او پيدا کند.

در تحقيقات ماموران به سرنخ‌هايي دست يافتند مبني بر اين که دختر جوان در يک گروه تلگرامي جوياي کار عضو بوده که از همين طريق براي يافتن کار به تهران آمده و بعد ناپديد شده است.

جست‌وجوها ادامه داشت تا اين‌که ماموران مطلع شدند او آخرين‌بار از طريق تلگرام با مردي در ارتباط بوده است.

با کشف اين سرنخ اين مرد تحت تعقيب پليس قرار گرفت و بازداشت شد. او با انتقال به پليس آگاهي بازجويي شد و به افسر تحقيق گفت: من در گروه تلگرامي جويندگان کار با اين دختر جوان آشنا شدم. از او خواستم به شرکتمان در تهران بيايد که آمد. زماني که با او حرف زديم، متوجه شديم او در شهرستان زندگي مي‌کند و شرايط لازم را ندارد که در تهران و در شرکتمان به‌عنوان نظافتچي کار کند. بعد از آن او را از طريق همان گروه به فرد ديگري معرفي کردم و ديگر خبري از او ندارم.

در اين مرحله از تحقيقات زماني که ماموران متوجه شدند نقشي در ناپديد شدن اين دختر جوان ندارد، او را آزاد کردند و در ادامه تحقيقات پليسي به اطلاعاتي دست يافتند که نشان مي‌داد دختر جوان به يک خانه روستايي منتقل شده است. ماموران با هماهنگي قضايي به آنجا اعزام شده و اين خانه روستايي را زير نظر گرفتند و مردي را در آنجا بازداشت کردند. ماموران در بازرسي از اين خانه، دختر گمشده را يافتند و او را نجات دادند.

دختر جوان و متهم بازداشت شده به پليس آگاهي منتقل شدند و مورد تحقيقات قرار گرفتند.

دختر جوان به افسر تحقيق گفت: مدتي در يک گروه تلگرامي که جويندگان کار در آن عضو شده بودند، عضو شدم تا اين که با مردي آشنا شده که به‌دنبال يک نيروي خدماتي بود. نشاني او را گرفتم و به تهران آمدم که شرايط کاري‌ام در آنجا درست نشد و بعد به دفتر کار مرد ديگري رفتم. او مرا اغفال کرد و به بهانه اين‌که مي‌خواهد مرا به‌عنوان نيروي خدماتي استخدام کند، به خانه روستايي در اطرف تهران برد و دو روز در آنجا زنداني کرد. نمي‌دانستم او چه نيتي در سر دارد حضور بموقع پليس باعث نجاتم شد.

در ادامه متهم بازداشت شده مورد تحقيقات قرار گرفت و مدعي شد چون زن جوان جا و مکاني نداشته او را به آن خانه روستايي برده تا بتواند مقدمات استخدام وي را در شرکت فراهم کند اما زماني که آمده تا او را به محل کارش منتقل کند، بازداشت شده است. تحقيقات درباره ادعاي متهم ادامه دارد.
جام جم
110

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *