حمله مسلحانه به خودروي حامل زنداني در کرج

[ad_1]

            حمله مسلحانه به خودروي حامل زنداني در کرج

خبرگزاري آريا – دادستان عمومي و انقلاب کرج از دستگيري هفت نفر از متهماني خبر داد که در ابتداي هفته جاري به فراري دادن يک متهم زنداني در مسير اعزام او به پزشکي قانوني اقدام کرده بودند.

به گزارش سرويس حوادث جام نيـوز به نقل از روابط عمومي دادستاني کل کشور، حاجي‌رضا شاکرمي با اعلام اين خبر گفت: بر اساس گزارش ندامتگاه مرکزي کرج، در تاريخ دهم تيرماه متهمي که پرونده‌اش به اتهام توزيع بيش از 19 کيلو گرم هروئين در شعبه اول دادگاه انقلاب کرج در حال رسيدگي است در هنگام اعزام به پزشکي قانوني از سوي 10 نفر از نزديکان و آشنايانش فراري داده شد.

وي در تشريح حادثه افزود: در هنگام اعزام متهم، در بلوار ارم کرج سه خودروي سواري به صورت مسلح و با استفاده از سلاح گرم و سرد ضمن مسدود کردن مسير حرکت خودروي حمل زنداني و شليک گلوله جنگي با ايجاد رعب و وحشت اقدام به ربودن زنداني و سرباز وظيفه مراقب کردند.

شاکرمي تصريح کرد: متهمان سپس در مسير اتوبان کرج قزوين با بريدن دستبند زنداني و آزاد کردن سرباز وظيفه، به همراه متهم زنداني متواري مي شوند.

دادستان کرج تاکيد کرد:با تشکيل پرونده و ارجاع به شعبه 22 بازپرسي پس از صدور دستورات قضايي و اقدامات اطلاعاتي و پيگيري هاي پليس آگاهي استان البرز، دو روز بعد، متهمان به همراه فرد زنداني دستگير و با تفهيم اتهام و قرار قانوني بازداشت شدند.
تسنيم
110

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *