تجهيزات مورد نياز براي راه اندازي کانال يوتيوب

[ad_1]

تجهيزات مورد نياز براي راه اندازي کانال يوتيوب

خبرگزاري آريا – آيا مطالب مشابه در سايت وجود دارد؟ بله. در اين بخش: (مقالات آموزشي يوتيوب)

–> تجهيزات مورد نياز براي راه اندازي کانال يوتيوب

تجهيزات مورد نياز براي راه اندازي کانال يوتيوب

شما حتما YouTube را ديده ايد. شايد روزانه در آن فيلم هاي خنده دار را نگاه مي کنيد و با دوستان خود به اشتراک مي گذاريد. يا شايد چند بار ويديوي کوتاه در آن آپلود کرده ايد. ممکن است فيلم هاي تعطيلاتتان باشد يا فقط براي اشتراک گذاري با خانواده بوده است.

اما اکنون بر شما واجب است تا با استفاده از تلفن، تبلت و يا کامپيوتر خود، کانال يوتيوب خود را شروع کنيد. اما چه چيز هايي نياز داريد؟

با يک تلفن يا وب کم شروع کنيد، سپس تکامل را آغاز کنيد

مهم نيست که شما ويديو هاي واکنش يا محصولات را توليد مي کنيد. ممکن است يکي ديگر از سبک هاي ويديويي بزرگ را امتحان کنيد. به هر حال، اگر فردي مي خواهد در کانال يوتيوب خود فعاليت کند به يک حساب کاربري گوگل و يک دوربين قادر به ضبط ويديو نياز دارد.

تجهيزات مورد نياز براي راه اندازي کانال يوتيوب

ممکن است دوربين دستي قديمي ، لپ تاپ، وب کم يا دوربين گوشي شما باشد. به هر حال، اين الزام اوليه است. ضبط را شروع کنيد و شروع به صحبت کنيد. به همين دليل است که يوتيوب روياي vlogger هاست. زيرا به راحتي مي توان افکار را ضبط کرد و با افراد ديگر به اشتراک گذاشت.

اما ممکن است بيش از اين ها بخواهيد; بينندگان شما ممکن است بيشتر بخواهند. پس از همه، در حالي که دوربين و حساب يوتيوب همه نياز شما براي شروع است. چيزهاي ديگري که بايد براي کانال داشته باشيد و بينندگان را جذب کنيد وجود دارد.

به يک دوربين نياز داريد

بله، شما اين را مي دانيد. اما از کدام دوربين بايد استفاده کنيد؟ آيا وب کم روي لپ تاپ کافي است؟ شايد گوشي هوشمندتان يا دوربين فيلم برداري قديمي که داراي کابل همگام سازي با کامپيوتر است. در هر صورت بايد ويديوها را با حداقل کيفيت 720 پيکسل ضبط کنيد.

تجهيزات مورد نياز براي راه اندازي کانال يوتيوب

در حالي که مي توانيد دوربين هاي تجاري جديد يا DSLR را خريداري کنيد، اما کاري غير معقولي است. شروع يک سرمايه گذاري جديد يا پروژه مانند کانال يوتيوب بايد کم باشد. زماني که جايگاه خود را در فضاي آنلاين پيدا کرديد وقت آن است که سخت افزار را ارتقا دهيد.

با اين حال، يک DSLR مانند Nikon D3400 انتخاب خوبي است. البته اگر بتوانيد مدل قديمي تر آن يعني D3200 را پيدا کنيد هم خوب است.

به يک سه پايه نگهدارنده دوربين نياز داريد

بدون شک مي توان گفت که براي بهترين نتيجه، نياز به يک سه پايه نگهدارنده دوربين داريد. خوشبختانه اين سه پايه ها هزينه زيادي ندارند. ترجيحا، شما يک سه پايه داريد ولي اگر نداريد پايين را ببينيد. در ضمن، اگر با گوشي هوشمند خود يا با يک دستگاه جمع و جور ضبط مي کنيد، ممکن است ترجيه دهيد از يک پد لمسي قابل حمل استفاده کنيد.

بسياري از يوتيوبرها اگر از وب کم با استفاده از استند خود استفاده نکنند، به سادگي آن را روي چند کتاب قرار مي دهند. البته قرار دادن دوربين در بالاي اجزاي خانگي ايده آل نيست، اما زماني که شروع کنيد، مي توانيد از آن استفاده کنيد. اگر از موبايل استفاده مي کنيد، يک پايه گوشي هوشمند بهترين انتخاب است. شما مي توانيد سه پايه گوشي هوشمند را با قيمت 10 دلار از فروشگاه ها تهيه کنيد.

براي افرادي که برنامه ريزي دوربين و سه پايه را کامل تنظيم مي کنند، بايد دنبال سه پايه سنگين باشند. مطمعنا وزن آن نبايد کمتر از دوربين باشد، در غير اين صورت ممکن است حوادثي رخ دهد. شما مي توانيد يک پايه قوي را با قيمت 50 دلار خريداري کنيد.

به يک ميکروفون خوب نياز داريد

اينجا جايي است که همه چيز مي تواند متزلزل شود. به طور خلاصه، ميکروفون ها ارزان نيستند. راه اندازي يک کانال يوتيوب بدون ميکروفون به معناي اين است که ميخواهيد از گوشي هوشمند، تبلت، وب کم و دوربين استفاده کنيد. ممکن است درست باشد يا نباشد. تنها گزينه شما اين است که دستگاه را امتحان کنيد و ببينيد صداي شما چگونه است.

هنگامي که تصميم گرفتيد کدام يک براي کانالتان مناسب است. آن را عملي کنيد و چند تست انجام دهيد تا بتوانيد بهتري صدا را بدست آوريد. در بدترين حالت، شما بايد فادر به حذف صداهاي ضعيف با يک ويرايشگر صوتي باشيد. در بهترين حالت، تصميم مي گيريد که يک ميکروفون مناسب را جست جو کنيد. اگر پول کافي نداريد، از دوست خود آن را قرض بگيريد.

شايد لازم باشد يک راه حل ضبط ويديويي داشته باشيد

اگر قصد داريد يک کانال يوتيوب در مورد پياده سازي يا بازبيني بازي هاي ويديويي ايجاد کنيد، احتمالا بايد راهي براي ضبط کار خود در بازي داشته باشيد. شما سه گزينه داريد:

1. دوربين خود را به سمت مانيتور يا تلويزيون قرار دهيد. متاسفانه اين گزينه خوب نيست و کانال شما به طور جدي مورد توجه قرار نخواهد گرفت.

2. جهش به سمت بازي هاي اندرويد – دستگاه هاي اندرويد مدرني که بازي ها را اجرا مي کنند مي توانند بازي هاي شما را ضبط کنند. سپس مي توانيد بعد از ضبط بلافاصله آن ها را در يوتيوب آپلود کنيد.

3. دستگاه ضبط ويديويي – براي ضبط ويديو از کنسول هاي قديمي نياز به يک دستگاه ضبط ويديو داريد. اين دستگاه ها معمولا بين کابل ويديو کنسول و تلويزيون قرار مي گيرند.

خوشبختانه پلت فرم هاي رايانه اي و کنسول هاي نسل فعلي نياز به دستگاه ضبط ويديويي جداگانه ندارند. ويندوز 10 و اکس باکس وان قادر به ضبط ويديوهاي بازي هستند.

ممکن است به يک صفحه سبز براي Chromakey نياز داشته باشيد

نياز به ايجاد يک تصور از محيط داريد؟ يا فقط مي خواهيد اين واقعيت را که کانال يوتيوب شما در کنار مادر و پدربزرگتان ثبت مي شود را مخفي کنيد؟ پاسخ مي تواند يک صفحه سبز يا آبي باشد. متاسفانه قيمت اين صفحه ها 50 دلار است، پس يک راه حل آسان تر مورد نياز است.

بنابراين، در نظر گرفتن صفخات يا پرده هاي قديمي و يا حتي کارد در يک سايه مناسب سبز را در نظر بگيريد. در بيشتر موارد، شما به هيچ وجه نيازي به اين صفحه ها نداريد.

شما به ابزار ويرايش ويديو و صدا نياز داريد

به خوبي سخت افزار هاي فيزيکي، شما نياز به برخي از نرم افزار ها براي شروع کانال يوتيوب خود نياز داريد.

بيشتري آشکارساز يک ويرايشگر ويديويي است. بسياري از ابزارهاي ويرايش براي ويندوز، و همچنين براي لينوکس و مک در دسترس هستند. شايد هم نيازي به ابزار شخص ثالث نداشته باشيد. يوتيوب داراي يک ويرايشگر عالي است که مطمعنا بايد به آن سر بزنيد.

تجهيزات مورد نياز براي راه اندازي کانال يوتيوب

در همين حال، اگر مي خواهيد بعضي از فيلم هاي استوديويي مانند لهستاني را به کانال يوتيوب خود اضافه کنيد، چرا نگاهي به Showbox نمي اندازيد؟ اين سايت يک ابزار آنلاين عالي است که به شما اجازه مي دهد فيلم هاي شيک با ارايه نرم و صاف ايحاد کنيد. نتايج بسيار چشمگيري از Showbox خواهيد گرفت.

يک نوع ديگر نرم افزار وجود دارد که ممکن است به آن نياز داشته باشيد، يک ويرايشگر صوتي. درحالي که ويرايشگر ويديوي شما ممکن است ابزار لازم براي کار با ابزار هاي ساخته شده را داشته باشد، اما اين ويژگي نيست که در تمام ويرايشگر هاي ويديويي پيداکنيد. ما پيشنهاد مي کنيم از يک ابزار مانند Audacity استفاده کنيد که براي پاک کردن اصوات اضافه بسيار عالي است.

هنوز در حال خواندن هستيد؟ برويد و کانال يوتيوب خود را راه اندازي کنيد!

در اين مرحله، متوجه شديد که همه چيز براي شروع کانال يوتيوب شما در حال حاضر در اختيارتان است يا خير. در حقيقت، هنوز هيچ چيزي در اين مورد وجود ندارد. زمان آن رسيده که دکمه رکورد را لمس کنيد، ويديوي جديد ضبط کنيد و آن را در يوتيوب آپلود کنيد.

ساير مقالات مربوط به يوتيوب

–>
ابتدا قبلي 1 بعدي انتها (1)

–>

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *