آکادمي تنيس روي ميز المپيک قرچک افتتاح شد

[ad_1]

آکادمي تنيس روي ميز المپيک قرچک افتتاح شد

خبرگزاري آريا- پيش از ظهر سه شنبه، آکادمي تنيس روي ميز المپيک قرچک با حضور مسئولين شهرستان افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري آريا در قرچک ، پيش از ظهر سه شنبه، سالن تنيس روي ميز المپيک با اعتباري بالغ بر چهار صد ميليون ريال در شهرستان قرچک افتتاح شد.
براي تجهيز و توسعه اين سالن از اعتبارات داخلي استفاده شده و متراژ سالن تنيس روي ميز المپيک قرچک  240 متر مربع است.
آکادمي تنيس روي ميز المپيک يکي از مجهزترين سالن هاي ورزشي تنيس روي ميز در جنوب شرق استان تهران است که توسط معاونت پرورشي اداره آموزش وپرورش شهرستان قرچک تجهيز شده است.
مدير آموزش وپرورش شهرستان قرچک، در مراسم افتتاحيه آکادمي تنيس روي ميز اظهار داشت: آکادمي تنيس روي ميز المپيک قرچک در سال اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال با هدف پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان وبا صرف هزينه چهل ميليون تومان ساخت شده که از اعتبارات دولتي و صرفه جويي هاي منطقه اي هم زمان با روز  فرهنگ پهلواني به بهره برداري رسيد که براي ارتقاع سطح ورزش شهرستان و دانش آموزان است.
وي اضافه کرد: ورزش در شهرستان قرچک علاقمندان زيادي دارد و اين علاقه به خصوص در دانش آموزان اين شهرستان مشاهده مي شود که مي توان با سرمايه گذاري و پرورش استعدادها به موفقيت هايي در اين زمينه دست يافت.
نيکبخت مدير آموزش وپرورش شهرستان قرچک اظهارداشت: شهرستان قرچک با بيش از 52هزار دانش آموز مي باشد که يکي از متمرکز ترين شهرستان استان تهران است.
مدير آموزش وپرورش شهرستان قرچک گفت: بايد در آموزش وپرورش تمام سعي تلاش خود را انجام دهيم تا با توسعه سرانه ورزشي در شهرستان افزايش يابد، هدف از توسعه فضاي ورزشي در شهرستان اين است که دانش آموزان وقت بيشتري را در فضا هاي ورزشي طي کنند و اگردانش آموز وقت خود را در مراکز ورزشي صرف کند، بسياري از مشکلات و ناهنجاري ها در سطح شهرستان کاهش پيدا مي کنند.
وي  بيان داشت: از معاون تربيتي بدني اداره کل آموزش و پرورش شهرستان هاي استان تهران تقاضاي راه اندازي هنرستان تربيت بدني در شهرستان را داريم، بسياري از دانش آموزان شهرستان براي تحصيل  در اين رشته به شهرستان هاي همجوار مي روند.
بر اساس اين گزارش، محمد رحيم معاونت تربيت بدني و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان هاي استان تهران، علي رضا جعفري، معاون سياسي انتظامي شهرستان قرچک، روساي ادارات شهرستان قرچک و مديران و دانش آموزان افتتاح شد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *